Silver partner
10
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
5
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
4522
Останній візит на сайт
вчора

Оренда комерційної нерухомості (1)

  • 15 000 грн/міс
    364 грн/м²

    Коноплянська вул., 22-Б

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Navigator 2
    багатофункціональне приміщення
    41 м²
    сьогодні
    Нежитлове приміщення в новому термобудинку в ЖК Навігатор-2, вул. Коноплянська, 22. Будинок -2 Приміщення загальною площею 41.19 м2 розташоване на 1 поверсі в 1 секції 2 будинку. Приміщення без оздоблення: Радіатори опалення. Є стяжка, пожежна сигналізація. Від забудовника заведено в приміщення 10кВ, з-фазний лічильник, є можливість збільшення кВ. Лічильники обліку споживання електроенергії, гарячої та холодної води, опалення. Розетки та вимикачі. Мідна проводка. Гарне транспортне сполучення. Поруч з: Нова пошта, Гастроном, кавʼярня, дитячий садочок, спорткомплекс, Клініка ветеринарної медицини , школа, АЗС, автобусна зупинка. Ідеально підійде під аптеку, продукти, магазин, пиво, салон краси...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.